MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Albert Duraev rozwiązał kontrakt z KSW i jest gotów wskoczyć na Fight Island!

Smutne informacje dla fanów KSW dochodzą do nas dzisiejszego południa. Jeden z najlepszych Rosyjskich oraz europejskich zawodników kategorii średniej Albert Duraev (12-3) rozwiązał kontrakt z organizacją KSW. Stało się tak bowiem poprzez niemożność dojścia do skutku jego występów dla Polskiej organizacji (poprzez obostrzenia COVID’owe). ”Maczeta” poinformował o tym na swoim Instragramie.

Wypowiedzieliśmy umowę z organizacją KSW za obopólną zgodą! Teraz jestem gotowy do podjęcia walki w krótkim czasie, 17 i 24 października na Fight Island odbędą się walki zorganizowane przez UFC! Jeśli nie dostanę tam walki do końca tego miesiąca, spróbuję polecieć do USA i tam czekać!

Albert Duraev to były mistrz ACB. Pas tejże organizacji zdobył nokautując w 1 rundzie faworyzowanego wówczas legende rosyjskiego MMA Vyacheslava Vasilevskiyego (33-8). W swojej karierze odprawiał m.in. zawodnika KSW Patrika Kincla (22-9) czy też zawodnika UFC Sergeya Khandozhko (27-6-1). Po raz ostatni w klatce oglądaliśmy go na gali ACB 89 w Krasnodarze, po pięciu rundach wypunktkował wtedyP olaka Piotra Strusa (15-6-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.