MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Adam Wieczorek z wygasłym kontraktem w organizacji UFC!

Jak podaje portal InTheCage.pl windujący w przeszłości w czołówce rankingu Polskiej wagi ciężkiej Adam Wieczorek (10-2) niestety nie jest już zawodnikiem UFC. Pochodzący z Chorzowa zawodnik od 6 tygodni jest wolnym zawodnikiem a to wszystko z powodu wygaśnięcia kontraktu ze względu na 2 letnią przerwę.

Adam Wieczorek dla amerykańskiego giganta stoczył trzy pojedynki. Zadebiutował na odbywającej się w 2017 roku gali UFC, gdzie jednogłośnie wypunktował Anthony’ego Hamiltona (18-9). Walkę później w pięknym stylu omoplatą poddał faworyzowanego i niepokonanego do tamtej pory Arjana Bhullara (10-1). Po raz ostatni w klatce meldował się w listopadzie 2018 roku, gdzie zanotował pierwszą porażkę w organizacji, przez decyzję z Marcos Rogerio De Lima (17-6-1).

Źródło: InTheCage.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.