MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

David Zawada powraca do oktagonu UFC w starciu z Ramazanem Emeevem!

Po ostatnim mocnym i pierwszym pod banderą organizacji zwycięstwie do UFC powróci nasz David Zawada (17-5). Trenujący w Dusseldorfie ”Sagat” już 16 stycznia podejmie się solidnego Ramazana Emeeva (19-4). Panowie spotkają się w limicie kategorii półśredniej do 77 kilogramów.

David Zawada do UFC powrócił po serii pięciu zwycięstw z rzędu m.in. dla organizacji KSW. Tam też odprawiał takich zawodników jak Michał Michalski (8-4), Andreas Stahl (12-4) oraz Maciej Jewtuszko (12-5). Dwukrotnie pod banderą amerykańskiego giganta do starć wskakiwał na zastępstwo, mimo dobrej postawy przegrał jednak z Dannym Robertsem (17-5) a także Jingliangiem Li (17-6). W ostatnim pojedynku jednak zaskoczył wszystkich i już w 1 rundzie udusił Abubakara Nurmagomedova (15-3-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.