MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

ACA 114: Kamil Oniszczuk wysokim kopnieciem odwraca losy starcia [WIDEO]

Sporo szczęścia miał Poznański reprezentant Ankosu Kamil Oniszczuk (8-1). Jeden z najnowszych polskich nabytków organizacji ACA mimo ciężkiej drugej i połowy trzeciej rundy pięknym high-kickiem znokautował Krystiana Bielskiego (6-3). Podpieczny Andrzeja Kościelskiego tym samym odbił się po pierwszej porażce w zawodowej karierze.

W pierwszej rundzie starcia Poznianiak w dobrym stylu atakował wątrobę Bielskiego przy pomocy zarówno kolan jak i kopnięć. Przyjmował jednak sporo ciosów na szczękę i po jednym z nich zanurkował w nogi gdzie zakończył dobrą dla siebie rundę. Później było już znacznie ciężkiej fighter z Olsztyna konsekwentnie rozbijał ciosami Oniszczuka, który bronił jedynie nie przygotowanymi próbami obaleń. W połowie trzeciej odsłony walki odwrócił jednak losy starcia pięknym high-kickiem kończąc swojego przeciwnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.