MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

Bartosz Leśko podpisał kontrakt z ACA!

Mocnym ogłoszeniem poczęstowała nas dzisiaj organizacja ACA. Na swoim Twitterze ogłosili zakontraktowanie młodego zawodnika z trójmiasta. Nowym nabytkiem organizacji został walczący dotychczas w FEN Bartosz Leśko (9-1-2).

Bartosz Leśko był bardzo blisko pasa mistrzowskiego organizacji FEN, dla której zwyciężył 3 z ostatnich 4 pojedynków (red. jeden remis). Rywalizował w dwóch kategoriach średniej i półciężkiej, jednak to dywizja do 84 kilogramów jest główną z nich. W ostatnim pojedynku poddał on ponownie Kevina Wiwatowskiego (5-7), wcześniej odprawiał m.in. Tomasza Kondraciuka (12-8) oraz Pawła Brandysa (9-6-2). Jedyną porażkę w karierze zadał mu Marcin Naruszczka (19-9-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.