Już oficjalnie niepokonany polski zawodnik wagi cruiser Nikodem Jeżewski (19-0, 9 KO) zastąpi Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) w pojedynku który odbędzie się już w nabliższą noc z soboty na niedzielę. Pochodzący z Kościerzyny zawodnik zmierzy się z niebezpiecznym Lawrencem Okolie (14-0, 11 KO), jednak stawką nie będzie pas mistrza świata WBO.

Nikodem Jeżewski tylko dwukrotnie miał okazję walczyć poza granicami naszego kraju. Było to na samym początku jego kariery, gdy w Niemieckim Koepenick odprawił przed czasem dwóch przeciwników. Jego najcenniejszymi skalpami w karierze są Marek Prochazka (9-3-1) oraz pogromca Werwejki, Shawndell Terell Winters (13-4). W swojej karierze miał okazję walczyć także z Michałem Cieślakiem (20-1) lecz obecnie jako rezultat widnieje no-contest.

Lawrence Okolie Lawrence Okolie to posiadacz m.in. tytułów World Boxing Association Continental, EBU European oraz BBBofC British w wadze cruiser. W swoim ostatnim pojedynku w 7 rundzie rozprawił się z Yvesem Ngabu (20-1) posyłając go na deski. W przeszłości odprawiał także m.in. Isaaca Chamberlaina (12-1), Luke’a Watkinsa (14-2) oraz Mariano Angelo Gudino (13-4).