MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

BFN

Powrót Mateusz Śniadały w starciu z Dawidem Sadowskim na gali BFN 2!

Poznaliśmy kolejne starcie nadchodzącej gali Blood Fight Night 2. Będzie to starcie pomiędzy organizatorem gali Mateuszem Śniadałą (2-2), a Dawidem Sadowskim (1-4). Pojedynek ten odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej do 93 kilogramów.

Dla zawodnika Bambero Team, będzie to powrót do zawodowych startów po prawie 2-letniej przerwie. W swoim ostatnim pojedynku pokonał Pawła Trybałę (5-3). Wówczas sędzia przerwał pojedynek po nielegalnym kopnięciu ”Trybsona”. Wcześniej dwukrotnie mierzył się z Michałem Baranowskim (1-2) oraz Mariuszem Teodorowiczem (3-2).

Dawid Sadowski aktualnie posiada passę czterej porażek z rzędu. W pierwszych rundach odprawiali go m.in. Filip Stawowy (4-1) oraz Tomasz Kolcun (4-0). Jedyne zwycięstwo w zawodowej karierze odnotował w zawodowym debiucie. Pokonał wtedy Tomasza Nowackiego (0-1), poprzez techniczny nokaut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.