MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

DONIESIENIA: Artur Sowiński kontra Vinicius Bohrer na KSW 52 w Gliwicach!

Jak możemy przeczytać na Twitterze użytkownika @Voronek_MMA, na gali KSW 52 do akcji powróci Artur Sowiński (19-11). Rywalem ”Kornika” zostać ma Brazylijczyk Vinicius Bohrer (16-7). Gala KSW 52 odbędzie się, 7 grudnia w hali Arena Gliwice.

Dla ”Kornika” będzie to pierwszy pojedynek od starcia z obecnym mistrzem Normanem Parke (28-6-1) z gali KSW 49. Walkę wcześniej udanie powrócił do wagi lekkiej wypunktowując jednogłośnie Kamila Szymuszowskiego (17-6). W przeszłości toczył boje w dywizji piórkowej, gdzie zdobył mistrzostwo wypunktowując Klebera Koike Erbsta (25-5-1).

Vinicius Bohrer w KSW zadebiutował na gali z numerem 46. Wówczas wskoczył w zastępstwo do pojedynku z mistrzem Roberto Soldiciem (17-3). Został wtedy znokautowany już w 1 rundzie. Wcześniej pokonywał m.in. niedoszłego rywala Borysa Mańkowskiego (19-8-1), Bruce’a Souto (13-3) oraz Richarda Barbose (1-2).

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.