MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z Michałem Sobiechem na gali KSW 60!

Dwóch niepokonanych zawodników kategorii piórkowej spotka się w klatce organizacji KSW. Na przeciwko siebie w klatce staną reprezentujący DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała Michał Sobiech (3-0) oraz pochodzący z Radomia laureat odkrycia roku za rok 2020 Patryk Kaczmarczyk (6-0).

Patryk Kaczmarczyk to były posiadacz szabli mistrzowskiej organizacji Armia Fight Night. Zdobył ją dusząc zza pleców w 3 rundzie bardziej doświadczonego Adriana Kępę (8-5). W swoim ostatnim pojedynku w podwyższonym limicie zdominował i finalnie poddał Edgara Davalosa (12-3). Ma na swoim koncie także zwycięstwa nad m.in. Karolem Kutyłą (4-1) oraz Krystianem Krawczykiem (4-3).

Michał Sobiech to uczestnik reality-show Tylko Jeden. Tam zanotował jeden występ w catchweighcie do 81 kilogramów. Zawodnik z Bielska jednogłośną decyzja sędziów odprawił Karola Weslinga (0-1). Finalnie z powodu poważnej kontuzji, musiał wycofać się z programu. W zawodowej karierze pokonał poza tym Sebastiana Rajewskiego (10-6) a także Przemysława Fajera (2-6).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.