MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Patrik Kincl rywalem Roberto Soldicia na KSW!

Tydzień temu na swoim profilu Instagram menadżer Artur Gwóźdź z Artnox Fight Sport dodał zdjęcie z czołowym czeskim zawodnikiem kategorii średniej i półśredniej Patrikiem Kinclem (22-9). Na zdjęciu oznaczony został profil organizacji KSW. Czyżby oznaczało to iż Czech został nowym nabytkiem KSW?

Patrik Kincl to weteran organizacji ACA (wcześniej ACB) oraz XFN toczył tam pojedynki z takimi zawodnikami jak Igor Fernandes (21-7), Arbi Agujev (32-8) czy też obecny zawodnik UFC Sergey Khandozhko (27-5-1). W ostatnim dziesięciu pojedynkach przegrał jedynie z bardzo mocnym Karlosem Vemolą (27-5) poprzez decyzję sędziowską. W ostatnim pojedynku pokonał na punkty Mattie Schiavolina (15-3) w walce wieczoru gali Prague Fight Night!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.