MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Parus

Parus FC: Sergei Kharitonov ciężko znokautował Oliego Thompsona! [WIDEO]

Nieudany powrót do oktagonu po zdobyciu pasa organizacji FEN zaliczył przed momentem Oli Thompson (21-13). Znany w Polsce były Brytyjski Strongman w 2 minuty i 50 sekund został ciężko znokautowany sierpowym w punkty przez weterana Sergeia Kharitonova (32-8). Stawką boju był pas mistrzowski organizacji Parus FC, który powędrował w ręce Rosjanina.

Starcie nie było długie, gdyż zakończyło się na 10 sekund przed końcem trzeciej minuty pojedynku. Bój ten w całości odbywał się w płaszczyźnie stójkowej, w której widać było przewagę Rosjanina o większych warunkach fizycznych. W pewnym momencie Khartionov zamarkował lewy i pięknym prawym ciężko posłał na deski Anglika a sędzia przerwał toen pojedynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.