Jak udało nam się dowiedzieć czołowy polski zawodnik wagi półśredniej Paweł Pawlak (15-4), wypada z karty walk Babilon MMA 9! Reprezentant Fit Fabric na jutrzejszej gali miał spotkać się w klatce z Tomaszem Romanowskim (8-7). Powodem wypadnięcia z karty walki Pawła są problemy zdrowotne. Nowym rywalem Stargardzkiego Berserkera będzie trenujący na codzień u naszych zachodnich sąsiadów Łukasz Zielonka (5-7). Gala odbędzie się już jutro o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Międzyzdroje.

”Last session before Babilon MMA is done” – taką informację wstawił dziś na swój profil Instagram mieszkający na co dzień w Niemczech zawodnik.

Łukasz Zielonka w ostatnim czasie przeplata zwycięstwa z porażkami. Wszystkie swoje wygrane walki kończył poprzez poddania. Będzie to dla niego debiut zawodowy przed polską publicznością. W swojej ostatniej walce wygrał poprzez balache z Guillermo Ronodimedjo (1-8). Pojedynek odbył się na niemieckiej gali Hype FC 10.

”Tommy” to weteran polskiej sceny MMA, karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku. Od pięciu lat nie przegrał walki przed czasem. Pokazuje to iż jest on twardym i ciężkim do skończenia zawodnikiem. W swojej karierze toczył wyrównane boje z takimi zawodnikami jak Kamil Szymuszowski (17-6), Salim Touahri (10-4) oraz Daniel Skibiński (14-5), którego Berserker wypunktował na gali XCage 6. Obecnie posiada passę 3 kolejnych zwycięstw z rzędu, w tym w ostatnim pojedynku z bardzo solidnym Piotrem Danelskim (5-2).

Źródło : Instagram