MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Łukasz Sudolski zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC w walce o pas Babilon MMA!

Niepokonany Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi na gali Babilon MMA 20! Występ popularnego ”Pcheły” został ogłoszony podczas dzisiejszej audycji magazynu Koloseum. Jego przeciwnikiem w walce mistrzowskiej będzie bardziej doświadczony Joachim Christensen (15-8) z przeszłoscią m.in. w UFC. Z pewnością będzie to najcięższy test w karierze reprezentanta Szczecina.

Łukasz Sudolski lubi kończyć swoich przeciwników przed czasem. Szczeciński Berserker tylko dwukrotnie doszedł do pełnego dystansu. Na zawodowstwie nie zaznał jeszcze smaku porażki. W swoim ostatnim starciu na gali Babilon MMA 18 potrzebował 13 sekund aby ciężko uśpić kickboksera Mladena Kujundžicia (3-4-1). W swoim dorobku ma także m.in. Marcina Filipczaka (4-1) oraz Mateusza Ostrowskiego (9-10-1).

Joachim Christensen ma na swoim koncie cztery występy pod banderą organizacji UFC. Jeden z tych pojedynków udało mu się zwyciężyć. Duńczyk zwyciężył bowiem z Bojanem Mihajloviciem (10-6). Czerwone okienka w rekordzie sprawili mu jednak Luis Da Silva (15-7), Dominick Reyes (12-2) oraz Gadzhimurad Antigulov (20-8). W swoim ostatnim boju zwyciężył z Milosem Petraskiem (11-6) na Czeskiej gali Oktagon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.