MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Patryk Kaczmarczyk znokautował już w 1 rundzie Huberta Sulewskiego!

Za nami trzecie już starcie dzisiejszej gali Babilon MMA 14! Zmierzyli się w nim pochodzący z Łomży Hubert Sulewski (3-1-1) oraz perspektywiczny Patryk Kaczmarczyk (3-0). Pojedynek ten zakończył się już w 1 rundzie, a jego zwycięzcą przez latające kolano na wątrobę oraz ciosy w parterze został reprezentant RKT Radom. Po walce Patryk wyzywał do pojedynku mistrza Daniela Rutkowskiego (10-2).

Patryk Kaczmarczyk dzisiejszym zwycięstwem udowodnił swoje słowa sprzed poprzedniego pojedynku. Radomianin skomentował wówczas, że jest przyszłością tego sportu co dziś zdecydowanie potwierdził. Było to już czwarte zawodowe zwycięstwo Patryka, z czego pierwsze przed czasem. Poprzednio wypunktowywał on Krystiana Krawczyka (4-3), Karola Kutyłę (1-1) oraz Daniela Matuszka (0-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.