MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

LFA

LFA 95: Pogromca Adesanyi Alex Pereira ciężko nokautuje rywala! [WIDEO]

Fenomenalny powrót do formuły MMA zaliczył wczoraj świetny Alex Pereira (3-1). Pogromca mistrz UFC Isreala Adesanyi (20-0) już w 1 rundzie rozprawił się z Thomasem Powellem (4-5) brutalnie karcąc go pięknym sierpowym i ciężko go nokautując. Tym samym udanie powrócił do formuły mieszanej po 4 letniej przerwie.

Alex Pereira to kapitalny kickbokser z tytułami m.in. mistrza prestiżowej organizacji Glory. W swojej rodzimej dyscyplinie od lat był nie do zatrzymania. Z ciekawych dla fanów MMA zwycięstw warto wspomnieć o nokautach na Isrealu Adesanyi (20-0) oraz Dustinie Jacoby’m (13-5). W formule MMA stawia pierwsze kroki, chodź ma już za sobą starty odnotowane a latach 2015-2016. Przegrał tylko raz, przed poddanie z Quemuelem Ottonim (7-3).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.