14 sierpnia na gali THE WAR 2 kibice po raz pierwszy w historii zobaczą grupową walkę kobiet! W starciu 3 na 3 zmierzą się ekipy DEVILS i BAD GIRLS. Na drugiej edycji THE WAR odbędą się także dwa męskie turnieje na gołe pięści – indywidualny dla 8 zawodników (główna nagroda to 50 000 PLN) i grupowy z 4 mocnymi ekipami! Transmisja tylko w PPV [TUTAJ].

DEVILS kontra BAD GIRLS. Różni je wszystko – doświadczenie w sporcie, podejście do życia, wiek, pochodzenie. Zostały namówione do szalonego kroku i stworzyły dwie 3-osobowe ekipy. Już w najbliższą sobotę na gali The WAR 2 stoczą pierwszą w historii grupową walkę kobiet. Poznajcie bliżej te odważne i szalone dziewczyny!

EKIPA DEVILS:

Magdalena Iracka (IG: madzia_irra)
Agata Krawczyńska (IG: @krawczynskaagata)
Olivia Kota-Dąbrowska (IG: @olivia.kota)

– Uwielbiam adrenalinę. Zawsze chciałam się w tym sprawdzić. Idę na całość! – mówi Agata Krawczyńska, 24-letnia fanka Widzewa Łódź. – Moją motywacją jest moja ambicja z dawnych lat. Zawsze chciałam się sprawdzić. To czysta ciekawość połączona z nutką szaleństwa – dodaje 27-letnia Magdalena Iracka, która od 10 lat trenuje boks.”

Ekipa BAD GIRLS:

Agnieszka Błażewicz (IG: agnieszkablazewiczzz)
Weronika Mokrzycka (IG: _mokrzyckaa_)
Roksana Kalińska (IG: roksanka_91)

– Jestem tu, bo nikt jeszcze tego nie zrobił. Chcę być pierwsza. W moim życiu zawsze była siłownia, ale nigdy się nie biłam. Teraz trenuję kickboxing i chcę się sprawdzić. Trochę tylko boję się o twarz. Ważne żeby mi rzędy nie odpadły – mówi ze śmiechem atrakcyjna Roksana Kalińska, 30-letnia właścicielka firmy sprzątającej w Rzeszowie. – Powoduje mną ciekawość. Nie takie rzeczy w życiu widziałam. Nieważne co mówią o nas ludzie. Ważne żeby nie przekręcali nazwiska – dodaje pewna siebie 29-letnia Agnieszka Błażewicz, a wtóruje jej najmłodsza w ekipie Weronika Mokrzycka: – Nikt za nas życia nie przeżyje! – kończy 19-latka trenująca boks i MMA.

THE WAR 2 już 14 sierpnia. Transmisja tylko w PPV! [TUTAJ]