MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Bellator 251: Melvin Manhoef ciężko porozbijany przez Coreya Andersona! [WIDEO]

Po zmianie pracodawcy czołowy zawodnik dywizji 93 kg na świecie Corey Anderson (14-5) udanie powrócił do oktagonu. Amerykanin w nieco ponad 2 minucie drugiej rundy łokciami w parterze rozbił doświadczonego Melvina Manhoefa (32-15-1). Była to dla niego 5 wygrana z ostatnich 6 pojedynków. Jedyną porażkę zadał mu obecny mistrz UFC Jan Błachowicz (27-8).

Corey od początku starcia starał się narzucić swoje tempo i po krótkiej walce w stójce zanurkował po obalenie pod siatką w pięknym stylu rzucając Holendrem o matę. Tam też sukcesywnie i powoli atakował go krótkimi ciosami kontrolując starcie do końca. W drugiej odsłonie pojedynku stójka trwała równą minutę, a były zawodnik UFC ponownie wszedł w nogi ”No Mercy”. Po krótkiej kontroli rozpuścił ręce oraz łokcie, czym porozcinał swojego rywala zmuszając sędziego do przerwania starcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.