MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

GLORY

Arkadiusz Wrzosek po raz trzeci zawalczy dla Glory! Rywalem Antonio Plazibat!

Jeden z czołowych polskich kickbokserów kategorii ciężkiej Arkadiusz Wrzosek (K-1 12-5) powraca do ringu. Już 28 marca ”Hightower” wystąpi na gali Glory 76 w mieście Antwerp. Rywalem Polaka będzie numer 5 rankingu organizacji Chorwat Antonio Plazibat (K-1 18-3).

Arkadiusz Wrzosek w organizacji Glory zadebiutował w grudniu 2018 roku biorąc udział w turnieju wagi ciężkiej. Na starcie trafił on na bardzo mocnego Bejamina Adegbuyiego (K-1 34-6). Reprezentant Rumuni zwyciężył Polaka jednogłośną decyzją sędziowską. W swoim ostatnim pojedynku mieszkający w Warszawie zawodnik zdemolował w drugiej rundzie Demoreo Dennisa (K-1 12-9). Sędzia zatrzymał pojedynek w drugiej rundzie po trzech knockdownach ze strony Polaka.

Antonio Plazibat to zawodnik o równie imponujących warunkach fizycznych do Polaka. Mierzy on 194 cm wzrostu, ważąc przy tym około 108 kilogramów. Dla organizacji Glory stoczył on trzy pojedynki, zwyciężając wszystkie. Pokonywał on decyzjami sędziowskimi Jahfarra Wilnisa (K-1 32-13-1), Nordine’a Mahieddine’a (K-1 25-9) oraz Tomasa Moznego (20-9-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.