MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

Kamil Łebkowski zmierzy się z Seanem Carterem na gali Armia Fight Night 8!

Właśnie poznaliśmy kolejne zestawienie nadchodzącej gali Armia Fight Night 8. Zmierzą się w niej ”Bomba” Kamil Łebkowski (18-9) oraz były zawodnik organizacji Cage Warriors Anglik Sean Carter (12-7). Starcie to odbędzie się w limicie kategorii lekkiej. Gala odbędzie się 13 marca w Mysłowicach na śląsku.

Dla ”Bomby” będzie to powrót po porażce przez TKO z Adrianem Zielińskim z gali FEN 24. Wcześniej trenujący w WCA zawodnik posiadał passę dwóch zwycięstw z rzędu. Pokonał jednogłośnymi decyzjami Artura Stakhnyuka (6-2) oraz solidnego Łukasza Demczura (7-4). W przeszłości Kamil mierzył się także z m.in. z jednym z obecnych kandydatów do pasa wagi piórkowej KSW Danielem Torresem (10-4) oraz zawodnikiem UFC Gabrielem Silvą (8-1).

Sean Carter trzy swoje ostatnie pojedynki stoczył pod banderą Cage Warriors. Starcia te nie poszły jednak na jego korzyść, przegrywał tam z takimi zawodnikami jak Steve’m O’Keefem (9-4) oraz Timem Barnettem (7-4-1). W przeszłości miał okazję wziąć udział w programie The Ultimate Fighter, gdzie w pierwszym etapie uległ większościową decyzją sędziowską Saschy Sharmie (16-5). W swojej karierze dzielił on klatkę z zawodnikiem Bellatora Mylesem Pricem (11-7) oraz zawodnikiem UFC Steviem Rayem (23-9).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.