Jak donosi MMAPudelek właśnie poznaliśmy przeciwnika długo wyczekiwanego przez fanów Daniela Skibińskiego (16-5). Przeciwnikiem ”Skiby” zostać ma reprezentujący klub SBG John Michael Sheil (8-2). Panowie zmierzyć mają się na gali EFM Show w kategorii półśredniej.

Daniel Skibiński aktualnie posiada passę 10 zwycięstw co z pewnością przybliża go do organizacji UFC. W tym czasie miał okazję mierzyć się z kilkoma solidnymi fighterami. Wymieniać można tu m.in. zawodnika ACA Lom Aliego Nalgieva (19-8), solidnego Davy’ego Gallona (18-7-2) oraz Pawła Pawlaka (17-4-1). Ostatni raz widzieliśmy go w klatce na gali Babilon MMA 15, gdzie już w 3 minuty i 2 sekundy rozprawił się z wskakującym na ostatnią chwilę Kirillem Medvedovskim (12-8).

John Michael Sheil po raz ostatni w klatce widziany był w czerwcu 2016 roku. Wówczas zaliczył pierwszą przegraną przez KO w zawodowej karierze. W 34 sekundy na deski powalił go Włoch Cristian Brinzan (10-4). Walkę wcześniej zadebiutował na gali Cage Warriors, lecz co ciekawe było to w 2012 roku ulegając niejednogłośną decyzją z Faycalem Hucinem (11-4). Rękę w górę sędzia podniósł mu ponad 9 lat temu w starciu z Conorem Cookem (6-7).