Już 23 marca 2024 roku w Białogardzie odbędzie się druga już edycja gali DWM Fight Night! Lokalne święto ponownie organizowane jest przez najmłodszego menadżera w Polsce Dawida Walaska.

W karcie walk tego wydarzenia zobaczymy masę lokalnych fighterów. A najważniejszym pojedynkiem wieczoru będzie grapplingowa konfrontacja legendy Polskiej sceny sportów walki Krzysztofa Kułaka, który zmierzy się z weteranem i prekursorem MMA w Białogardzie Arturem Piotrowskim.

Ciekawie zapowiada się również co-main event. Tam zawalczy duży talent kategorii koguciej w naszym kraju i zawodnik FEN Grzegorz Stabach (2-0). Rywalem Polaka będzie twardy Ukrainiec Yaroslav Chokobok (7-4). Panowie zmierza się w umownym limicie do 59 kilogramów.

Walki zawodowe:

Paweł Sadło vs TBA

Tomasz Kuberski vs Kamil Rabiec

Walki semi pro:

Mirosław Pilarczyk vs Kamil Frąckowiak

Damian Chołuj vs Slava Korop

Natan Niewiadomski vs Konrad Surdyk

Damian Białecki vs Jakub Ciemny

Kacper Mioduszewski vs Patryk Jaworski 

Cage Boxing:

Ada Kreft vs TBA

Marek Molak vs Maciej Pasternak

Wydarzenie wspiera Powiat Białogardzki. Gali patronować będzie Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki. Odbędzie się ona 23 marca 2024 w Hali Sportowej przy liceum ogólnokształcącym w Białogardzie. Partnerzy Strategiczni wydarzenia : MAGIC – CARS SŁAWNO, MARAD – MARCIN IGNACZAK.