MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Tymex

Zjawiskowa Laura Grzyb zdominowała Monice Gentili na pełnym dystansie!

Dziś w Częstochowie odbywa się całkiem ciekawa gala Tymex Boxing Night 13. Jednym z przykuwających uwagę pojedynków był z pewnością bój z udziałem utalentowanej i niepokonanej Laury Grzyb (4-0). Reprezentantka Polski na pełnym 8 rundowym dystansie dzisiejszego wieczoru odprawiła doświadczoną Monicę Gentili (6-12). Było to czwarte zwycięstwo w zawodowej karierze Polki.

Laura Grzyb to zawodniczka stajni Tymex Boxing Promotions prowadzonej przez Mariusza Grabowskiego. W swojej zawodowej karierze przed bojem z Gentili odprawiała kolejno Brankę Arambasić (0-4), Valerie Kovacs (2-5) oraz twardą Bojanę Libiszewską (7-41). Wszystkie z wyżej wymienionych starć kończyła przed czasem. Dzisiejsza victoria była pierwszą w jej karierze na pełnym dystansie pojedynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.