Tak blisko Koloseum sporty walki jeszcze nie były! Na specjalnie przystosowanej arenie zawodnicy WOTORE będą walczyć na gołe pięści do nokautu lub poddania. Po wykupieniu PPV za 19,99 PLN kibice otrzymają 10 brutalnych pojedynków – ośmioosobowy turniej oraz 3 SuperWalki – w tym jedną z udziałem kobiet. Początek już o godzinie 19:30. Transmisja tylko na TV.WOTORE.COM, a wyniki będą uzupełniane na żywo w tym właśnie artykule.

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki, którzy zdecydowali się przyjąć wyzwanie WOTORE muszą się liczyć z ryzykiem poniesienia trwałego uszczerbku na zdrowiu. Pojedynki w formule Vale Tudo (uderzenia pięściami i głową, dźwignie, kopniecia, walka w parterze) będą się toczyć aż do rozstrzygnięcia – czyli nokautu albo poddania. Żeby zdobyć nagrodę 50 000 PLN zwycięzca turnieju będzie musiał pokonać aż trzech rywali. Reszta obejdzie się smakiem… własnej krwi.

”Brałem udział w drużynowych walkach, ale pojedynki na gołe pięści to dla mnie wisienka na torcie” – mówi najcięższy uczestnik turnieju WOTORE 2, mierzący 2 metry wzrostu i ważący 137 kg Karol „KING KONG” Grzesiuk.

SuperFights WOTORE 2:

Cezary Oleksiejczuk pok. Damiana Majewskiego przez poddanie w 1 rundzie. (anaconda)

Marek Samociuk pok. Denisa Załęckiego przez TKO w 1 rundzie. (ciosy w parterze)

Klaudia Syguła pok. Karolinę Sobek przez poddanie w 1 rundzie. (skrętówka)

Majewski to bitny zawodnik, który przegrał z regułami na pierwszej edycji WOTORE. Tym razem przy poprawionych zasadach będzie mógł się wykazać w pojedynku z bratem słynnego „Lorda”, trenowanym przez Mirosława Oknińskiego Cezarym Oleksiejczukiem. Równie ciekawa jest walka Samociuk-Załęcki, w której zwycięzca pierwszego WOTORE będzie się bił z zawodnikiem, którego w ostatniej chwili zastąpił na liście startowej. Wisienką na torcie jest starcie kobiet na gołe pięści. Będzie to pierwszy taki pojedynek w historii sportów walki w Polsce i jeden z pierwszych na świecie.

Ćwierćfinały WOTORE 2:

Michał Pasternak pok. Damiana Burego przez TKO w 1 rundzie (łokcie z góry)
Michał Bańbuła pok. Miłosza Wodeckiego przez TKO w 1 rundzie (krótkie ciosy w parterze)
Karol Grzesiuk pok. Dawida Łagosza przez TKO w 1 rundzie (krótkie ciosy w parterze
Kacper Miklasz pok. Piotr Kurowskiego przez poddanie w 1 rundzie. (gilotyna)

Połfinały WOTORE 2:

Michał Pasternak pok. Damiana Burego (Kontuzja Michała Bańbuły) przez poddanie w 1 rundzie. (skrętówka)
Kacper Miklasz pok. Karola Grzesiuka przez poddanie w 1 rundzie. (taktarov)

Finał WOTORE 2:

Michał Pasternak pok. Kacpra Miklasza przez poddanie w 1 rundzie. (anaconda)