Kolejny bardzo dobrze znany na Pomorzu Zachodnim zawodnik zasila kartę walk Seaside BattleS 2. Swój kolejny pojedynek w formule semi-pro stoczy Dominik Mazur (am.18-5), który swoje umiejętności szkoli w Hulk Team Police , Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin Radek Król Boks

„Mazurek” to jeden z najciekawiej zapowiadających się zawodników kategorii piórkowej w Polsce. 23-latek mimo młodego wieku ma już liczne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej. Mazur to trener MMA w w/w Hulk Team Police, mistrz Europy w BJJ, mistrz Polski służb mundurowych MMA ALMMA 2021, a także zwycięzca walki na gali FEN 36. Dominik jest purpurowym pasem BJJ z którego się wywodzi.

Jak zapowiada menedżer zawodnika z Polic, walka na gali w Dziwnowie ma być jednym z ostatnich przystanków przed walkami zawodowymi. Spodziewamy się więc bardzo dobrej walki z pokazem umiejętności w każdej płaszczyźnie.

Dla Dominika Mazura będzie to drugi pojedynek semi-pro w tym roku. Na gali Real Fight Night został pokonany przez Rafała Marczuka. Teraz zrobi wszystko, aby odnieść kolejne, już 19 na amatorstwie, zwycięstwo.

Aktualna Karta walk SBS 2:
70,3 kg: Maciej Kaliciński vs Grzegorz Szozda
65,8 kg: Dominik Mazur vs TBA
72,0 kg: Igor Terlecki vs Eryk Chorążyczewski
83,9 kg: Erwin Szczuczyński vs Jarosław Kupczyk