MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

UFC Vegas 9: Andre Muniz efektownie poddał Bartosza Fabińskiego! [WIDEO]

Nieudany powrót do klatki zaliczył przed momentem nasz reprezentant Bartosz Fabiński (15-4). ”Rzeźnik” trenujący w klubie WCA Fight Team już w 1 rundzie został poddany przez Brazylijczyka Andre Muniza (20-4). Niedoszły rywal Tomasza Narkuna z gali KSW 34, złapał Polaka na balachę z trójkąta już w nieco ponad 2 minucie pojedynku. Tym samym Polak zaliczył pierwszą porażkę w kategorii średniej pod banderą UFC.

RUNDA 1

Przestrzelone kopnięcie Muniza i natychmiastowe sklejenie się przez Fabińskiego. Klincz przy siatce i kontrola w wykonaniu przyklejonego do nóg i tułowia rywala Polaka. Szuka łokci z tej pozycji Muniz jednak zaprzestaje na dwóch. Podnosi sylwetkę Bartek, ciągle dociskając do klatki. Pojedyncze ciosy zaznaczające z obydwu stron. Kolano i delikatne przesunięcie rywala. Ponowne obniżenie pozycji, podpina gilotynę Muniz, ciągnie, ciągnie lecz osuwa się Polak ale kontra i balacha z trójką i mamy koniec pojedynku! Andre Muniz szybko poddaje Bartosza Fabińskiego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.