MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

UFC Vegas 34: Beata Małecki znokautowana w 1 rundzie przez Nunes! [WIDEO]

Niestety mająca Polskie Korzenie Beata Małecki (2-1) dzisiejszej nocy zaliczyła pierwszą porażkę w zawodowym MMA. Reprezentująca Szwecję ”Bad News Barbie” została znokautowana na 6 sekund przed końcem pierwszej rundy przez Josiane Nunes (8-1). Warto dodać, iż Panie dzieliło aż 20 cm wzrostu na korzyść mniej doświadczonej fighterki.

Beata Małecka urodziła się w Szwecji, lecz jej rodzice są Polakami. Ona sama również potrafi rozmawiać w naszym ojczystym języku. Był to jej trzeci występ dla organizacji UFC. Wcześniej odprawiała ona Dudę Santanę (3-1) oraz Veronicę Macedo (6-4-1). Miała również okazję brać udział w 28 edycji The Ultimate Fightera, jednak już w pierwszym etapie musiała uznać wyższość Leah Letson (5-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.