MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

UFC Vegas 12: Anderson Silva przegrywa przez nokaut z Uriah Hallem! [WIDEO]

Stało się właśnie mieliśmy okazję zobaczyć prawdopodbnie ostatni występ w oktagonie UFC legendarnego Andersona Silvy (34-11). Popularny ”Spider” dzisiejszej nocy zmierzył się z mocnym i będącym w czołowej dziesiątce rankingu Uriaha Hallem (16-9). ”Prime Time” zakończył to starcie w 4 rundzie rozbijając legendę UFC ciosami w parterze.

Pojedynek przez pierwsze dwie rundy prowadzony był w pełnej stójce delikatnie pod dyktando byłego dominatora kategorii średniej. Zmieniło się to w ostatnich sekundach trzeciej odsłony starcia, gdy Jamajczyk pięknie w tępo trafił odsłonioną szczękę Brazylijczyka. Brakło sekund a mogło się to skończyć już w tamtym momencie. W czwartej i już ostatniej odsłonie tego starcia ponownie Uriah pięknie skontrował Silvę, lecz tym razem już nie wypuścił z rąk swojej okazji kończąc bój przed czasem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.