Niepokonany dotychczas Mateusz Gamrot (17-1) zadebiutuował dzisiejszej nocy pod banderą organizacji UFC. Pochodzący z Poznania ”Gamer” niejednogłośną decyzją sędziowską przegrał swój pojedynek z zamieszkującym Szwecję Gruzinem Guramem Kutateladze (12-2). Tym samym reprezentant Czerwonego Smoka zanotował pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

RUNDA 1

Zaczyna od kopnięcia Kutateladze. Front-kick z obydwu stron, i ponowienie Gruzina. Rusza po jedną nogę Gamrot i sprowadza swojego przeciwnika. Kręci się z dołu Kutateladze, poszukując próby poddania. Ucieka z tych pozycji sukcesywnie Gamrot. Próba skrętówki z obydwu stron i powstanie do stójki. Chybiony prawy Kutateladze i middle-kick. Ponownie atakuje niskim kopnięciem Gruzin, szuka obalenie Gamer lecz nie udało się doprowadzić tego do końca. Ponowienie ataku na tułów w wykonaniu reprezentanta All Stars Gym. Prosty Mateusza i odpowiedź middle-kickiem. Mamy koniec rundy numer jeden.

RUNDA 2

Atakuje kopnięciem Gamrot i skontrowany przez Kutateladze. Ależ trafienie ale ratuje się Gamer atakiem zapaśnicznym. Efektowne ale przestrzelone próby ataków kopnięciami Gurama. Klinczuje Poznaniak przy siatce i wymienia ciosy. Wysokie oraz kopnięcie w korpus Gruzina. Odpowiada Mateusz akcją bokserską. Sprowadza Gamrot, ale od razu podnosi się trenujący w Szwecji zawodnik. Kombinacja zakończona kopnięciem. Atakuje Kutateladze, ale w tempo Smok z Poznania obala. Pracuje nad omoplatą Gruzin, spokój Gamrota jednak pozwala mu tego uniknąć. Gumowa garda, robi robotę w tym pojedynku. Wymiana w stójce, trafił i jeden i drugi. Idzie po nogi i pracuje nad obaleniem i trafia na koniec rundy Gamrot.

RUNDA 3

Low-kick otwiera to starcie, próba ponowienia ale przestrzela Gruzin. Czytelne obalenie Gamrota, przetoczenie ale broni tego Polak i kontruje kopnięciem. Krótka wymiana pojedynczych akcji w stójce i atakuje sprowadzeniem Polak. Dociska do siatki, atakując rzutami przez biodro. Ależ kolano na zerwaniu wyprowadzone przez Polaka. Przestrzelone latające kolano, zmęczony nieco Polak próbuje ataków bokserskim. Obalenie, ale jednak czysto wybronił to Gruzin. High-kick Gamrota, krótkie ataki z obydwu stron i pięknie w tempo obala Gamrot. Trzyma swojego rywala do końca rundy.