MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

UFC 253: Jan Błachowicz znokautował Reyesa i został mistrzem UFC! [WIDEO]

MAMY TO! ”Cieszyński Książe” z klubu WCA Fight Team Jan Błachowicz (27-8) został pierwszym historycznym Polskim mistrzem UFC w kategorii półcieżkiej. Ofiarą Polaka padł mocny Dominick Reyes (12-2), którego Błachowicz cieżko znokautował już w 2 rundzie, łamiąc mu przy tym noc. Poniżej akcja kończąca z tego pojedynku!

RUNDA 1

Błachowicz spokojny od początku pojedynku, prawe niskie kopnięcie i unik na kontrę Reyesa. Odpowiada tym samym Amerykanin. Kopia poprzedniej akcji w wykonaniu zawodnika z Cieszyna, atakuje middle’m Reyes, i wpada w Błachowicza ale nic z tego nie wynika. Prawy sierpowy i kopnięcie na wątrobę w wykonania Janka. Czeka Dominick, lecz teraz wyprowadza niecelnego front kicka, tym samym odpowiada Błachowicz. Prawe kopnięcie na wątrobe Amerykanina, ale świetna kontra Janka. Prawy, lewy, prawy i atak na korpus. Po raz kolejny trafia reprezentant WCA Fight Team, bardzo dobra praca na nogach w dzisiejszym starciu Jana, i kończy kopnięciem w korpus rundę Reyes.

RUNDA 2

Wpada Błachowicz serią ciosów i kończy wysokim kopnięciem. High-kick Reyesa, jednak tylko stopą. Trafia lewym Janek i dopada ciosem prawym lecz ten już nie dochodzi do celu. Trafił Jano z kontry, świetnie się ogląda Polskiego zawodnika dzisiejszego wieczoru. Atakuje prostym Reyes, ale zebrał potężne ciosy Polaka z kontry. Przestrzela Amerykanin high-kicka, ale trafia niskim kopnięciem. Czai się Reyes, czując respekt przed fighterem z Cieszyna. Dopada Błachowicz do Reyesa, bezpardonowa wymiana. TRAFIŁ JANEK! CIOSY W PARTERZE BLISKO KOŃCA! MAMY TO! JAN BŁACHOWICZ MISTRZEM UFC!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.