MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW Tylko Jeden

Tomasz Romanowski zwyciężył kontrakt z organizacją KSW!

Za nami ostatni finałowy odcinek reality-show Tylko Jeden. Ujrzeliśmy w nim ostatni już pojedynek programu, w którym ponownie zmierzyli się ze sobą Berserker Tomasz Romanowski (12-7) oraz Marcin Krakowiak (8-3). Zwycięzcą starcia oraz kontraktu z organizacją KSW został pochodzący ze Stargardu ”Tommy”, który świetnym kickbokserkim 3 rundowym boju jednogłośną decyzją wypunktował ”Krakusa”. Ponowne starcie między Panami na pewno zaspokoiło oczekiwania wszystkich fanów.

Tomasz Romanowski ponownym zwycięstwem nad ”Krakusem” podtrzymał swoją imponującą serię ośmiu już kolejnych walk bez porażki. Wcześniej odnosił zwycięstwa nad m.in. perspektywicznym Piotrem Danelskim (5-2), pochodzącym z Olszyna Pawłem Karwowskim (3-5-1) oraz doświadczonym Mariuszem Radziszewskim (17-18-2) którego wypunktował jednogłośnie w drugim odcinku reality show. W przeszłości toczył boje z takimi zawodnikami jak mistrz Babilon MMA Daniel Skibiński (15-5) czy też były zawodnik UFC Salim Touahri (10-4).

Tomasz ”Tommy” Romanowski
Rekord:
 12-7
Wiek: 32 lata
Wzrost: 178 cm
Ostatni pojedynek: Zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję z Marcinem Krakowiakiem (8-2) podczas finałowego odcinka Only One.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.