MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Tomasz Drwal powraca do klatki już 11 lipca na gali KSW!

Ostatnie spekulacje dotyczące podpisania kontraktu z KSW Tomasza Drwala (21-5-1) stały się faktem. Podczas właśnie trwającego programu Koloseum absolutna legenda Polskiego MMA ”Gorilla” oficjalnie ogłosił iż już 11 lipca na gali KSW powróci do zawodowych startów. Zdradził także, że na stole były oferty od innych organizacji m.in. drugiej siły polskiego MMA Fight Exclusive Night.

Reprezentanta klubu Szkoła Walki Drwala po raz ostatni w formule MMA oglądać mogliśmy podczas hitowej gali KSW 31 w 2015 roku. Wtedy też Krakowianin przegrał przez techniczny nokaut na 4 sekundy przed końcem pojedynku z ówczesnym mistrzem Michałem Materla (27-7). Dotychczas była to jedyna walka Polaka pod banderą największej polskiej organizacji. Przypomnijmy że Tomasz był pierwszym Polskim zawodnikiem związanym kontraktem z organizacją UFC. Stoczył tam sześć pojedynków, a przygodę z amerykańskim gigantem zakończył z rekordem 3-3. Podejmował się tam takich przeciwników jak: David Branch (22-7), Thiago Silva (21-9) oraz Rousimar Palhares (19-10-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.