MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bez kategorii

Tomasz Drwal kusi powrotem do walk: ”A może by tak wrócić ?”

Interesujący wpis dodał na swoim fanpage’u Tomasz Drwal (21-5-1). Pierwszy Polak walczący dla UFC dodał post, w którym pyta fanów o powrót do mieszanych sztuk walki. Czy oznacza to, że ”Gorilla” powróci do klatki? Dla przypomnienia ostatni raz w klatce w formule MMA widzieliśmy go prawie 5 lat temu.

A może by tak wrócić ??? Hm… co myślicie kochani 😁???????✅Spoko materiał !!!! Polecam 😀😁😁😁😀😀😀…

Opublikowany przez Tomasza "Gorillę" Drwal Czwartek, 23 stycznia 2020

Tomasz Drwal to niewątpliwie legenda tego sportu, swój pierwszy pojedynek stoczył już w 2004 roku. Wówczas zremisował on z Piotrem Bagińskim (4-2-1). Jako pierwszy Polak miał również okazję rywalizować w oktagonie UFC, tocząc tam sześć pojedynków. Miał okazję dzielić klatkę z takimi zawodnikami jak David Branch (22-7), Rousimar Palhares (19-10-1) czy też Thiago Silva (21-10). Stoczył także jeden pojedynek dla KSW, gdzie został rozbity w pojedynku o tytuł kategorii średniej przez Michała Materlę (27-7).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.