MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

MMA Świat UFC

Tanner Boser szybko znokautował Philipe’a Linsa ciosami w 1 rundzie! [WIDEO]

Za nami pierwszy na dzisiejszej karcie gali UFC pojedynek w kategorii cieżkiej. Na przeciwko siebie stanęli w nim Kanadyjski uderzacz Tanner Boser (18-6) oraz Brazylijczyk Philipe Lins (14-5). Starcie to niespodziewanie skończyło się dosyć szybko a jego zwyciezcą został bardziej doświadczony z zawodników, kończąc swojego rywala ciosami w parterze wcześniej naruszając go ciosem w stójce. Poniżej przedstawiamy opis tej walki!

RUNDA 1

Zawodnicy rozpoczęli od badania się w stójce. Low-kicki w wykonaniu Kanadyjczyka, prostymi atakuje Brazylijczyk. Próba obszernego sierpa Bosera, lecz mocno przestrzelony. Trafił sierpowym Boser i kapitalny nokaut!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.