Niedawno przedstawiliśmy wam nasze propozycje na przeciwnika dla Szymona Bajora (20-8) na galę FEN 28, która odbędzie się już 13 czerwca w systemie PPV. Dziś jednak trenujący na co dzień w Rzeszowie zawodnik na swoim fanpage’u zaprosił do organizacji FEN Michała Kitę (18-11-1). Stwierdził iż po wygraniu kilku walk i udowodnieniu swojej wartości, będzie mógł zawalczyć o pas. Post ten był odpowiedzią na komentarz ”Masakry” do niedawnego wywiadu dla portalu PolishFighters, Szymona w którym wspominał, że nie chciałby mierzyć się z Michałem z powodu ich znajomości. Doświadczony Polak skomentował wówczas, że nie ma problemu walki z Bajorem i jego słowa o przyjaźni są ”odróceniem kota ogonem”. Pełny wpis Rzeszowianina poniżej.

”Michal Kita w dobie pandemii koronawirusa zapomniałeś jak wybrać numer telefonu do mnie? Próbujesz na siłe za cenę naszych relacji wykorzystać możliwość walki której nie dają Ci inne organizacje jak KSW czy Babilon. Gdy potrzebowałeś pomocy w przygotowaniach do poprzednich walk, wiedziałeś jak to się robi. Bardzo się cieszę, że masz jeszcze kilku przyjaciół od dzieciństwa i mam nadzieję, że nie rozmienisz ich na drobne tak jak zrobiłeś to ze mną. Pieniądze potrafią dzielić ludzi, a Ty jesteś tego świetnym przykładem. W wolnej chwili sprawdź w Wikipedii znaczenie słowa „hipokryta” bo mam wrażenie, że jest Ci nieznane. Zapraszam do FightExclusiveNight, udowodnij swoją wartość w federacji wygrywając kilka walk i niech walka o mistrzowski pas będzie ukoronowaniem Twojej bogatej w świetne walki kariery. Na tym wpisie kończmy tą gównoburze, a jak będziesz chciał jeszcze coś mądrego powiedzieć to zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam”

Szymon Bajor w swojej karierze nie wybierał sobie przeciwników. Miał okazję sprawdzić się z takimi zawodnikami jak Aleksander Emelianenko (28-7-1) czy też Valentin Moldavsky (9-1). Pod banderą organizacji FEN odprawiał przed czasem Grzegorza Cieplińskiego (8-7) oraz Marcina Sianosa (4-4). Miał on także okazję bić się dla takich organizacji jak RIZIN, KSW oraz PLMMA gdzie zdobył pierwszy pas mistrzowski organizacji w wadze ciężkiej. Aktualnie Rzeszowianin posiada passę 3 zwycięstw z rzędu.

”Masakra” w swojej karierze miał okazję toczyć boje dla takich organizacji jak Bellator, M-1 Challenge czy też KSW. W przeszłości zanotował on zwycięstwa z m.in. zawodnikiem UFC Alexeyem Oleinikiem (59-13-1) oraz Michałem Włodarkiem (8-2). Swoje ostatnie pojedynki toczył on pod banderą organizacji Tomasza Babilońskiego. Zaczął on od zwycięstwa z powracającym do startów Arturem Głuchowskim (6-6), walkę później zremisował z Łukaszem Brzeskim (7-1-1). W swoim ostatnim boju przegrał niejednogłośną decyzją z Ednaldo Oliverią (21-6-1) na gali Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach.