MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bez kategorii

Sebastian Szweda i Damian Mieczkowski pierwszymi finalistami MŚ WFMMAF!

Za nami pierwsze walki Polaków, podczas Włoskich mistrzostw świata WFMMAF. Do jutrzejszych finałów zakwalifikowali się już Sebastian Szweda (1-1) oraz Damian Mieczkowski (0-0). Kadrę Polski reprezentują m.in. Grzegorz Białas (8-18), Kamil Krzewina (1-0) czy reprezentant Solo Team Namysłów Daniel Rutkowski (0-0).

Damian Mieczkowski to trenujący na co dzień w klubie Berserkers Team Kołobrzeg, mistrz świata w kickboxingu federacji WKF. Stoczył trzy amatorskie pojedynki podczas turniejów ALMMA, notując dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę.

Sebastian Szweda w zawodowym MMA stoczył dwa pojedynki. Zadebiutował w 2018 roku na gali w Austrii pokonując Floriana Harringera (3-8). Walkę później ”Bast” uległ jednak przez techniczny nokaut po kopnięciu na wątrobe Szczecińskiemu Berserkerowi Samuelowi Vogtowi (1-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.