MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Sebastian Przybysz przed KSW 53: ”Ta walka będzie wystrzałowa”

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się wyczekiwana przez wszystkich pierwsza po pandemiczna gala KSW 53. Podczas tego wydarzenia zobaczymy osiem, mocnych sportowo starć w różnych kategoriach wagowych. Rozpiskę tego eventu otworzy starcie na topie kategorii koguciej w naszym kraju pomiędzy pochodzącym z Gdańska Sebastianem Przybyszem (6-2) a mocnym grapplerem Jakubem Wikłaczem (10-2-1). Dodatkowego smaczku dodaje to iż będzie to rewanż pomiędzy Panami. Ostatnimi czasy udało nam się porozmawiać z ”Sebiciem”, który to starcie skomentował następująco:

”Wypadają równe trzy lata od naszego pierwszego pojedynku. Nie będę mówił tutaj za dużo o Kubie, wszyscy tak naprawdę wiedzą kim jest Kuba i jak się bije. Mieliśmy okazję już bić się ze sobą, więc znamy mniej więcej swój styl, wiadomo, że przez te trzy lata zrobiliśmy progres i Ja i Kuba. A jak będzie to zobaczymy 11 lipca bo wydaje mi się, że walka będzie wystrzałowa ponieważ jesteśmy czołówką naszej kategorii w Polsce i to będzie ekscytujący pojedynek.”

Naszą pełną rozmowę obejrzeć możecie poniżej!

Fot. KSW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.