Błyskawiczny powrót do klatki po ostatniej fantastycznej wygranej zaliczy nowy mistrz wagi koguciej organizacji KSW Sebastian Przybysz (8-2). ,,Sebić’’ stanie bowiem na przeciw mistrza innej polskiej organizacji FEN Jonasa Magarda (12-4). Walka Panów będzie co-main eventem gali największej polskiej organizacji z numerem 60, a stawką będzie oczywiście tytuł mistrzowski.

Sebastian Przybysz w KSW zadebiutował w czerwcu 2018 roku. Wówczas skazywany na porażkę przez bukmacherów ciężko znokautował już w 1 rundzie Dawida Gralkę (6-3). Od tamtego czasu zwyciężył cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Jedyną porażkę zafundował mu Antun Racić (25-9-1) dominując Gdańszczanina zapaśniczo. Przybysz jednak zrewanżował się mu w ostatnim pojedynku, samemu obalając ,,Killera’’ i odbierając mu mistrzowskie trofeum.

Jonas Magard nazywany przez fanów jest jednym z najlepszych zagranicznych wzmocnień w Polskim MMA. ,,Rekin z Manchesteru’’ w swoim ostatnim boju zdeklasował reprezentującego nasz kraj Sebastiana Romanowskiego (14-9-1) podczas jednej z gali Fight Exclusive Night. Wcześniej miał za sobą występy dla m.in. Cage Warriors czy BAMMA. Odprawiał tam takie nazwiska jak Liam Gittins (6-2) a także Fernando Flores (8-8).

Źródło: Prima Aprilis 🙂