Znany z pierwszej edycji #SBS Patryk Wiśniewski rozpoczyna swoją przygodę z zawodowym MMA. Trenujący w Berserkers Team Poland zawodnik skrzyżuje rękawice z Tomasz Rios Turek (0-1). Dla trenującego w Aligatores Fight Club fightera będzie to 2 walka w tym roku.

Fani Seaside BattleS z całą pewnością kojarzą Patryka Wiśniewskiego z pierwszej edycji. Stoczył on wówczas pojedynek otwierający galę, gdzie zmierzył się z mocnym Jakubem Kiesiakiem. Szczecinianin zostawił w klatce całe serce, jednak przegrał przez nokaut w 3 rundzie. Od tej walki „Wiertara” jednak zmienił kilka rzeczy i stał się znacznie lepszą wersją siebie. Czy zanotuje udany debiut zawodowy przed własną publicznością?
Na jego drodze stanie Tomasz „Kyubi” Rios Turek walczący pod flagą Meksyku.

25-latek na naszej gali stoczy swój drugi pojedynek zawodowy. Debiutu zdecydowanie nie zaliczy do udanych, ponieważ w kwietniu tego roku przegrał w 1 rundzie z Oskarem Herczykiem.
Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej na dystansie 3 rund po 5 minut.

Aktualna karta walk:
70,3 kg: Maciek „Loken” Kalicinski vs Grzesiek „Yogi” Szozda
77,1 kg: Patryk Wiśniewski vs Tomasz Rios Turek
65,8 kg: Dominik Mazur BJJ vs TBA
72,0 kg: Igor Terlecki vs Eryk Chorążyczewski
83,9 kg: Erwin Szczuczyński MMA vs Jarosław Kupczyk

Bilety można nabyć u organizatora oraz bezpośrednio u zawodników, do czego serdecznie zachęcamy, gdyż w ten sposób okazujecie wsparcie fighterom, którzy wkładają całe serce w przygotowanie do walki na naszym wydarzeniu.