MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

SBC

SBC 27: Nokautujące powroty Reljicia i Albiniego. Zwycięstwo Maldonado i Velickovicia! [WIDEO]

Za nami ciekawa gala spod szyldu Serbian Battle Championship, w walce wieczoru oglądać mogliśmy byłego zawodnika UFC oraz uczestnika turnieju PFL kategorii półśredniej Bojana Velickovicia (17-10-2). Serb już w 2 rundzie rozprawił się z niepokonanym do tamtej pory Danillo Santosem (5-1) poddając go duszeniem gilotynowym.

Po ubiegłorocznej porażce z rąk zawodnika UFC Jiriego Prochazki (26-3-1), na ścieżkę zwycięstw powrócił weteran Fabio Maldonado (25-14). Brazylijski pięściarz po trzech rundach pojedynku jednogłośnie rozprawił się z przeciętnym Anglikiem Pelu Adetolą (7-9).

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował również były mistrz organizacji KSW Goran Reljić (17-8). ”Ghost” po ciekawym pojedynku rozbił ciosami w 2 rundzie Brazylijczyka Pedro Brume (6-9-1), powracając tym samym udanie po ponad półtorarocznej przerwie od zawodowych starć.

Szybkie bo 45-sekundowe zwycięstwo zanotował były Brazylijski zawodnik UFC kategorii ciężkiej Junior Albini (14-7). Popularny ”Baby” powrócił po czterech porażkach z rzędu dla amerykańskiego giganta, nokautując latającym kolanem Adnana Alicia (12-23).

Walka Wieczoru
8. Bojan Veličković pok. Danillo Santosa przez poddanie w 2 rundzie. (Gilotyna) 0:59

Pozostałe Pojedynki:
7. Fabio Maldonado pok. Pelu Adetole przez jednogłośną decyzje.
6. Miro Jurković pok. Jeffa Dos Santosa przez jednogłośną decyzje. – Walka o pas 84kg
5. Goran Reljić pok. Pedra Dos Santosa przez KO w 2 rundzie. (Cios) 0:24
4. Vladislav Kanchev pok. Lincolna Henrique przez TKO w 3 rundzie (Ciosy) 3:14 – Walka o pas 77kg
3. Julio Cesar Araujo pok. Nathana Oliveire przez jednogłośną decyzje.
2. Nemanja Uverić pok. Stanislava Krofaka przez KO w 1 rundzie. (Cios) 3:44
1. Junior Albini pok. Adnana Alicia przez KO w 1 rundzie. (Latające Kolano) 0:45

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.