MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Real Fight

Said-Magomed Abdulkadyrov kontra Piotr Mróz już 9 listopada!

Wczoraj na swoim fanpage’u Said-Magomed Abdulkadyrov (6-1), ogłosił swój kolejny pojedynek. Odbędzie się on 9 listopada, a jego przeciwnikiem będzie Piotr Mróz (9-2). Walka odbędzie się w kategorii półśredniej, póki co nie znamy miejsca i nazwy gali.

Said-Magomed Abdulkadyrov to reprezentant klubu Spartakus Rzeszów. Pięć z sześciu zwycięstw skończył przed czasem. W swoim ostatnim pojedynku szybko poddał Łukasza Szecówkę (0-5) na gali VFCL 9. W 2018 roku zadebiutował w organizacji Babilon MMA. Uległ wówczas Kamilowi Oniszczukowi (7-0) poprzez jednogłośną decyzję sędziowską.

Piotr Mróz do walk przygotowuje się w klubie MMA Team Ełk. W listopadzie 2018, wrócił do zawodowych startów. Walka odbyła się na gali Extreme Fight Cage 8, a jego przeciwnikiem był Łukasz Bugara (8-9). Ełczanin zastopował Bugarę w 3 rundzie. Walkę wcześniej wypunktował solidnego Łukasza Stanka (5-5) na gali PLMMA 66.

Na koniec to 🔥 09/11/2019 będzie walka będzie ogień lecimy przygotowanie 💪🏻☝🏻 следующий мой бой победа и Поражение от всевышнего ☝🏻🙏 (Piotr mróz) 8-2 (said-Magomed abdulkadirov) 6-1

Gepostet von Said-magomed "PitBull" Abdulkadirov am Donnerstag, 22. August 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.