MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

SBC

Rewanż Pokrajaca z Falcao dodany do karty walk SBC 25!

Dokładnie czwartego maja tego roku Maiquel Falcao (40-15) uciszył lokalną publikę nokautując Igora Pokrajaca (28-14) podczas 21 gali Serbian Battle Championship. Już w grudniu cztery edycje później dojdzie do rewanżu tych panów, a stawką będzie mistrzowski pas Serbskiej organizacji.

Brazylijczyk w ostatnim czasie zadebiutował w nowej formule sanda, przegrywając z solidnym Muzaffarem Radzhabovem (13-3). W swojej barwnej karierze miał okazję toczyć walki dla takich organizacji jak Bellator, UFC czy KSW.

Chorwat to weteran organizacji UFC, dla której stoczył ponad 10 pojedynków. Mierzył się tam z dwoma polskimi półciężkimi, Krzysztofem Soszyńskim (26-12-1) oraz Jankiem Błachowiczem (24-8). Pokonywał również pogromce ”Jurasa” Martina Zawade (29-15-1) oraz został poddany przez Mameda Khalidova (34-6-2).

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Maiquel Falcao ubity przez Muzaffara Radzhabova na gali WTKF 3! [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.