MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Tylko Jeden

Rewanż Marcina Krakowiaka z Tomaszem Romanowskim nowym finałem Tylko Jeden!

Niestety niepokonany Adrian Bartosiński (8-0) podczas półfinałowego pojedynku z Piotrem Walawskim (8-5-1) doznał złamania ręki, co uniemożliwia mu występ w finale. Nowym rywalem ”Tommy’ego” zostanie jego niedawny przeciwnik reprezentant klubu Octopus Łódź Marcin Krakowiak (8-2). Starcie to odbędzie się już na pełnym dystansie 3 rund po 5 minut w limicie kategorii półśredniej do 77 kilogramów. Data wydarzenia nie jest jeszcze znana. Poniżej przedstawiamy sylwetki obydwu Panów:

Obraz może zawierać: 3 osoby

Tomasz ”Tommy” Romanowski
Rekord:
 11-7
Wiek: 31 lata
Wzrost: 178 cm
Ostatni pojedynek poza programem: No-Contest w starciu Michałem Balcerczakiem (2-2) na gali Gladiator Arena 13
Ostatni pojedynek w programie: Zwycięstwo przez jednogłośną decyzję po dogrywce z Marcinem Krakowiakiem podczas 6 odcinka Only One.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

Marcin ”Krakus” Krakowiak
Rekord:
 8-2
Wiek: 26 lata
Wzrost: 181 cm
Ostatni pojedynek poza programem: Zwycięstwo przez TKO w 1 rundzie Romanem Heleshko (3-5-1) na gali Wirtuoz Challenge
Ostatni pojedynek w programie: Porażka przez jednogłośną decyzję po dogrywce z Tomaszem Romanowskim (11-7) podczas 6 odcinka Only One

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.