MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Revolta

REVOLTA: Bątkowski ubił Opalacha, Ada Kreft nokautuje middle kickiem!

Za nami gala REVOLTA, która wczoraj miała miejsce w Tczewie. Podczas tego wydarzenia oglądać mogliśmy 9 pojedynków w tym 3 zawodowe.

W tych właśnie starciach zwycięstwa odnieśli: Filip Bątkowski (4-1) który mimo ciężkiej pierwszej rundy z dużo cięższym Przemysławem Opalachem (1-1), w drugiej odsłonie starcia ubił doświadczonego pięściarza w parterze. Adrianna Kreft (2-0) po raz drugi w zawodowej karierze udowodniła, iż warto śledzić jej dalsze poczynania i przed czasem zwyciężyła z twardą Elizą Kuczyńską (0-3) nokautując ją kopnięciem na korpus. W ostatnim starciu zawodowym zwycięstwo odniósł nazywany prospektem na pomorzu Arkadiusz Pałkowski (2-1). Reprezentant Baltic Fighters poddał zza pleców Kamila Zalasa (0-1). Wszystkie starcia z tej gali nadrobić możecie poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.