MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Renato Pezinho Gomes chętny na pojedynek podczas gali KSW 53!

Były pretendent do pasa kategorii lekkiej organizacji KSW Renato Gomes (26-12), zgłosił akces do udziału podczas zbliżającej się gali z numerem 53. ”Pezinho” wypowiedział się na ten temat pod postem promującym pojedynek mistrzowski w dywizji do 70 kilogramów pomiędzy mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0) a championem tymczasowym Normanem Parkiem (28-6-1). Wypowiedział się w następujący sposób:

”KSW! Chcę kolejną okazję do walki podczas tego wielkiego wydarzenia. Zasługuję na to, aby walczyć z najlepszymi. Debiutowałem przeciwko Mateuszowi Gamrotowi”

Brazylijczyk w swoim debiucie pod szyldem największej polskiej organizacji został poddany skrętówką w drugiej rundzie w starciu z mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0). Pojedynek ten odbywał się podczas Zielono-Górskiej gali KSW 36: Trzy Korony. Drugą i póki co ostatnią szansę dostał podczas studyjnej gali KSW 38, gdzie został ubity w krucyfixie przez popularnego ”Szuliego” Grzegorza Szulakowskiego (9-4). Od tamtego czasu ”Pezihno” stoczył osiem pojedynków, wygrywając sześć z nich. Jego ofiarą padali m.in. grappler Silas Robson (11-7) oraz solidny Rosjanin Alexey Makhno (22-8). W swoim ostatnim pojedynku przegrał niejednogłośną decyzją sędziów w starciu z Leandro Barbosą (9-3) podczas gali Taura MMA 9.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.