Były pretendent do pasa kategorii lekkiej organizacji KSW Renato Gomes (26-12), zgłosił akces do udziału podczas zbliżającej się gali z numerem 53. ”Pezinho” wypowiedział się na ten temat pod postem promującym pojedynek mistrzowski w dywizji do 70 kilogramów pomiędzy mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0) a championem tymczasowym Normanem Parkiem (28-6-1). Wypowiedział się w następujący sposób:

”KSW! Chcę kolejną okazję do walki podczas tego wielkiego wydarzenia. Zasługuję na to, aby walczyć z najlepszymi. Debiutowałem przeciwko Mateuszowi Gamrotowi”

Brazylijczyk w swoim debiucie pod szyldem największej polskiej organizacji został poddany skrętówką w drugiej rundzie w starciu z mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0). Pojedynek ten odbywał się podczas Zielono-Górskiej gali KSW 36: Trzy Korony. Drugą i póki co ostatnią szansę dostał podczas studyjnej gali KSW 38, gdzie został ubity w krucyfixie przez popularnego ”Szuliego” Grzegorza Szulakowskiego (9-4). Od tamtego czasu ”Pezihno” stoczył osiem pojedynków, wygrywając sześć z nich. Jego ofiarą padali m.in. grappler Silas Robson (11-7) oraz solidny Rosjanin Alexey Makhno (22-8). W swoim ostatnim pojedynku przegrał niejednogłośną decyzją sędziów w starciu z Leandro Barbosą (9-3) podczas gali Taura MMA 9.