MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

JEB

Rafał Jackiewicz kontra Mahmoud Hashad w formule MMA na gali JEBshow 3!

Już podczas gali JEBshow 3 Rafał Jackiewicz (BOKS 50-26-2, MMA 0-1) stoczy 3 pojedynki podczas jednej gali. Każdy z nich odbędzie się w innej formule (MMA, Boks, K-1). W starciu w formule mieszanej były mistrz europy podejmie reprezentanta Egiptu Mahmouda Hashada (0-3). Walka ta będzie ostatnim pojedynkiem wieczoru. Gala odbędzie się już 14 grudnia w Żyrandowie.

Rafał Jackiewicz to bez wątpienia legenda oraz wędrownik polskiej sceny sportów walki. Toczył on pojedynki we wszystkich formułach oraz w różnych zakątkach świata. W formule mieszanej mierzył się jednak tylko raz. Podczas szczecińskiej gali KSW 28, przegrał przez TKO po niskich kopnięciach z lokalnym świetnym kickbokserem Marcinem Parchetą (MMA 1-1).

Mahmoud Hashad wszystkie swoje zawodowe pojedynki toczył w Polsce, przegrywając je przez poddania w 1 rundach. Jego zwycięskie boje w formule półzawodowej kończyły się jednak przez nokauty, co w starciu z pięściarzem Jackiewiczem może dać nam ciekawy stójkowy pojedynek. W swojej ostatniej walce reprezentant Egiptu odklepał duszenie solidnego Bogdana Buleckiego (3-1).

JEBshow3 (do sześcianu) & Angels of Glory14.12.2019 Żyrardów3 zawodowe walki z 3 przeciwnikami w 3 formułach…

Gepostet von Rafal Jackiewicz am Montag, 2. Dezember 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.