Już podczas gali JEBshow 3 Rafał Jackiewicz (BOKS 50-26-2, MMA 0-1) stoczy 3 pojedynki podczas jednej gali. Każdy z nich odbędzie się w innej formule (MMA, Boks, K-1). W starciu w formule mieszanej były mistrz europy podejmie reprezentanta Egiptu Mahmouda Hashada (0-3). Walka ta będzie ostatnim pojedynkiem wieczoru. Gala odbędzie się już 14 grudnia w Żyrandowie.

Rafał Jackiewicz to bez wątpienia legenda oraz wędrownik polskiej sceny sportów walki. Toczył on pojedynki we wszystkich formułach oraz w różnych zakątkach świata. W formule mieszanej mierzył się jednak tylko raz. Podczas szczecińskiej gali KSW 28, przegrał przez TKO po niskich kopnięciach z lokalnym świetnym kickbokserem Marcinem Parchetą (MMA 1-1).

Mahmoud Hashad wszystkie swoje zawodowe pojedynki toczył w Polsce, przegrywając je przez poddania w 1 rundach. Jego zwycięskie boje w formule półzawodowej kończyły się jednak przez nokauty, co w starciu z pięściarzem Jackiewiczem może dać nam ciekawy stójkowy pojedynek. W swojej ostatniej walce reprezentant Egiptu odklepał duszenie solidnego Bogdana Buleckiego (3-1).