MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Przemysław Mysiala rywalem Tomasza Narkuna na gali KSW 50!

Nie Wagner Prado a Przemysław Mysiala (23-9-1) będzie rywalem Tomasza Narkuna (16-3) na jubileuszowej gali KSW 50 w Londyńskiej hali Wembley. Pojedynek odbędzie się w kategorii półciężkiej a jego stawką będzie pas mistrzowski organizacji KSW!

Przemysław Mysiala w swoim ostatnim pojedynku zdobył pas brytyjskiej organizacji Contenders, pokonał wówczas Brazylijczyka Yuri’ego Andreya (7-12). W 2018 roku wziął udział w programie The Ultimate Fighter : Heavyweight. Jednak już w pierwszym odcinku odpadł, ulegając przez nokaut silniejszemu fizycznie i cięższemu Maurice’owi Green’owi (8-2). W swojej karierze wywalczył również pas organizacji FEN, pokonując ”Zontiego” (17-12) przez poddanie na dwie sekundy przed końcem 5 rundy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.