MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bare Knuckle UFC

Poznaliśmy bohaterów turnieju wagi ciężkiej Bare Knuckle!

Wczoraj poznaliśmy obsadę oraz szczegóły dotyczące turnieju wagi ciężkiej organizacji Bare Knuckle. Turniej odbędzie się na gali BKFC Heavyweight Tournament, która odbędzie się już 21 września.

Cały turniej odbędzie się jednej nocy, a udział w nim weźmie czterech zawodników. Poniżej przedstawię wam każdego z nich:

Mark Godbeer (13-5) były mistrz organizacji BAMMA, stoczył cztery pojedynki dla UFC. W ostatniej walce uległ przez nokaut Sergey’owi Belostenniy’owi (6-2) na gali ACA 95 w Moskwie.

Rameau Sokoudjou (19-18)były mistrz organizacji KSW, stoczył trzy pojedynki dla UFC oraz jeden dla Strikeforce. W ostatnim pojedynku pokonał przez techniczny nokaut Jamie’ego Abdallaha (7-4).

Jack May (11-6)uczestnik turnieju PFL 2018, stoczył dwa pojedynki dla UFC oraz jeden dla Bellatora. W ostatnim pojedynku wypunktował Michaela Quintero (5-2) na gali LXF 1.

Siala Siliga (12-6)były mistrz organizacji Road FC, stoczył cztery pojedynki dla Bellatora. W swojej ostatniej walce został poddany balachą w 2 rundzie przez Gilberta Yvela (40-16-1) na gali Road FC 47.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.