MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

GMC

Powrót Rafała Lewonia w starciu z Nihadem Nasufoviciem na gali GMC 23!

Bardzo ciekawe starcie z udziałem Polaka zostało dodane do karty walk gali GMC 23. Będzie to pojedynek w limicie kategorii średniej. A do zawodowych startów powróci w niej Rafał ”Kaszana” Lewoń (14-9).

Rywal Polaka to urodzony w Niemczech Nihad Nasufović (9-4). Dla największej niemieckiej organizacji stoczył dwa pojedynki, wygrywając z Mario Wittmannem (8-9). Zaś w swoim ostatnim starciu dla GMC uległ na punkty Christianowi Eckerlinowi (11-5).

Rafał Lewoń ostatni pojedynek stoczył w sierpniu 2018 roku. Wówczas po świetnej walce uległ przez techniczny nokaut w 3 rundzie mocnemu Pawłowi Pawlakowi (15-4). W swojej karierze podejmował się wyzwań i nie wybierał sobie rywali. Świadczą o tym starcia z takimi zawodnikami jak Abu Azaitar (14-2-1), Daniel Skibiński (14-5) oraz Roberto Soldić (17-3). Z każdym z nich dawał wyrównane, często zakończone na punkty starcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.