MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Powrót Fernando Rodriguesa na gali S-70 w Soczi!

Już 14 sierpnia na gali S-70 Plotforma Cup 2019, powraca były mistrz KSW Fernando Rodrigues Jr. (12-5). Przeciwnikiem Brazylijczyka będzie debiutujący w MMA znany Kickbokser walczący w przeszłości dla Glory Kirill Kornilov (14-3 K-1). Oprócz ”Santo Forte” na gali zawalczy także były pretendent do pasa wagi lekkiej KSW Renato Gomes (25-11). Rywalem ”Pezihno” będzie Rosjanin Alexey Makhno (20-7).

Dla Fernando Rodriguesa będzie to pierwszy pojedynek od porażki z Satoshii’m Ishii’m (22-9-1) na gali KSW 47. Wówczas Japończyk niejednogłośnie wypunktował Brazylijczyka. Wcześniej Fernando pokonał poprzez decyzje Jamesa McSweeneya (15-18) zdobywając przy tym pas organizacji Superior Challenge.

Kirill Kornilov dwukrotnie walczył na galach Glory. Pojedynki przegrywał poprzez decyzje sędziowskie. W 2016 roku z Jahfarrem Wilnisem (32-12-1 K-1) oraz w 2018 roku z Roelem Mannaartem (25-2 K-1). Będzie to jego zawodowy debiut w formule mieszanej.

Źródło : Tapology

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.