Mateusz Pogudz (6-5) już od jakiegoś czasu zgłasza chęć do pojedynku ze znanym z gal FAME MMA Mateuszem Murańskim (4-1). ,,Pogi’’ dziś ponownie wystosował słowa do aktora toczącego freakowe starcia.

Mateusz Murański  myślę że jesteś gotowa na sportową walkę,dojebalas ledwo o ponad 10 kilogramów lżejszego doświadczonego zawodnika,także chce być pierwszy na sportowej liście,bo co dalej chcesz klepać ogórków youtuberów w  amatorskim mma 3×3 min ? Czy może sprawdzić się w końcu 3 x 5 minut i oczywiście z łokciami ? Zostawiam wam serdeczni Włodarze do rozpatrzenia w niedalekiej przyszłości  Wojciech Gola Michał Boxdel Baron

34 latek ze Zgorzelca jest w MMA od 2010 roku i obecnie posiada rekord 6 zwycięstw i 5 porażek. Aktywnie boje toczył przez 6 lat do roku 2016. Ostatnimi czasy powrócił po długiej przerwie na gali SCF Grzesia Szulakowskiego, gdzie ubił ciosami w parterze Piotra Ćwika (0-2).

Jeśli podoba ci się nasza twórczość i chcesz nas wesprzeć zapraszamy na -> buycoffee.to/mmafists